Reference

Podívejte se na vybrané referenční stavby z naší činnosti

Víceúčelové centrum Církve Bratrské Elada

Centrum Elada je rozděleno do dvou částí – modlitebny a mateřské školy. Modlitebna je využívána k bohoslužbám, společenským a kulturním akcím. Mateřská škola slouží jako vzdělávací zařízení dětí předškolního věku s celkovou kapacitou 25 dětí.

http://elada.cz


Luční dům Špindlerův Mlýn

Luční dům představuje zajímavou příležitost pořídit si vlastní skutečně komfortní horské bydlení na naprosto exkluzivním místě, které má svého ducha i neobyčejnou historii. Novostavba bytového domu situovaná blízko centra Špindlerova Mlýna nabídne jedny z nejlepších bytů v lokalitě.

http://www.lucnidumspindl.cz


Tereziánský dvůr Hradec Králové

Multifunkční luxusní komplex Tereziánský dvůr ležící v centru Hradce Králové v sobě zahrnuje bytové domy s celkovou kapacitou 45 bytů, luxusní hotel, provozní budovu Divadla Drak včetně muzea loutek, parkovací dům a také velké nebytové prostory určené ke komerčním účelům.

http://www.terezianskydvur.cz


Dům Svatého Josefa, Žíreč

Domov svatého Josefa je nestátní zdravotnické a sociální zařízení, které zajišťuje lidem nemocným roztroušenou sklerózou (RS) podmínky pro důstojný život, a to jak samotnou komplexní péčí v Domově, tak poskytováním poradenských služeb ohledně domácí péče a RS, stejně jako půjčovnou pomůcek pro snadnější život se zdravotním postižením.

http://www.domovsvatehojosefa.cz